bluzki kaffe

Wikipedia i kurtka

Kurtka ? rodzaj krótkiego płaszcza okrywającego górną część ciała i sięgającego swą długością zwykle tylko do pasa osoby ją noszącej.
Czasami wyraz kurtka może oznaczać także krótki płaszcz.

Kurtka jest na ogół krótsza niż płaszcz i kończy się tuż poniżej pasa.

Kurtki są także zwykle od nich lżejsze.

Można rozróżnić kurtki stanowiące część zwykłego ubioru, uniformu lub służące jako odzież ochronna.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kurtka

Kardigan - cytat z Wikipedii

bluzki kaffe
Kardigan (ang. cardigan) ? rodzaj swetra bez kołnierza, zapinanego z przodu na guziki lub zamek. Guziki w damskim kardiganie często są duże i stanowią element ozdobny. Nazwa pochodzi od tytułu angielskiego generała Jamesa Thomasa Brudenella (1797-1868) ? hrabiego Cardigan, który podczas wojny krymskiej w bitwie pod Bałakławą poprowadził słynną szarżę lekkiej brygady kawalerii brytyjskiej.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kardigan

Ciuchy w Internecie

Zakupy internetowe cieszą się olbrzymią popularnością w wielu branżach. Także w przypadku zakupu ubrań wiele osób korzysta z tej jakże nowoczesnej formy zakupu. Dzięki temu, że możemy za pośrednictwem Internetu znaleźć najmodniejsze wzory i fasony możemy szybko i komfortowo odświeżyć naszą garderobę.

Jeśli chcemy nabywać ubrania przez Internet musimy liczyć się jednak z tym, że czasem modne ciuchy dla kobiet zupełnie nie będą pasowały do naszej sylwetki.

Kupując za pośrednictwem strony internetowej nie możemy przecież zmierzyć danego ubrania.
W takiej sytuacji niewątpliwie najlepszym wyjściem jest zwrot towaru, który zwykle jest darmowy przez określony czas po zakupie konkretnego ubrania i trzeba przyznać, że jest to dość popularna opcja..

Widok do druku:

bluzki kaffe